Конституция күніне арналған салтанатты іс-шара

Ағымдағы жылғы 29 тамызда колледжде Конституция күніне орай салтанатты іс-шара өтті. Колледж директоры С.К. Саршанов  әріптестерін және ардагерлерді мерекемен құттықтады.

Салтанатты жиын барысында директор орынбасары   М.К. Дүзбаев мерекелік баяндама оқыды. М.Дүзбаев өз баяндамасында: «Сіздерді мемлекетіміз үшін аса маңызды мерекелердің бірі – Қазақстан Республикасының Конституциясы күнімен құттықтаймын. Конституция күнін тойлау жылдың негізгі қоғамдық-саяси оқиғаларының бірі болып табылады.

Бірнеше жылдар бойы колледжіміз мамандар дайындауда талмай еңбек етіп келеді. Колледжде жыл сайын қалалық деңгейдегі көптеген іс-шаралар мен салтанатты жиындар өтеді, біз әрқашан білім мен тәрбие беруде өз қажырлығымызды көрсетуге дайынбыз»,-деп атап өтті.

Іс-шараға кәсіптік және техникалық білім беру ісінің ардагерлері де қатысып, құттықтау сөз сөйлеп, жылы лебіздерін білдірді. Жұмысында үздік деп танылған қызметкерлерге құрмет грамоталары мен алғыс хаттарын табыстады.  Салтанатты жиын мерекелік концертке ұласты.