Байланыс
Телефон: 8 (72345) 2-19-73
E-mail: sharpl-4@mail.ru
Пайдалы сілтемелер

Ауған соғысы ардагерлерін еске алуға арналған атудан сайыс

Ағымдағы жылдың 4 ақпанында Қалбатау ауылы Маяковский атындағы орта мектебінде өткен Ауғанстан соғысында ерлікпен қаза тапқан М.Ж.Оспанов, М.С. Саяқовты және тәжік-ауған шекарасын күзетуде ерлікпен қаза тапқан М.М. Мартыненконы еске алуға арналған Пневматикалық мылтықпен атудан мекемелер арасындағы жарысқа колледжіміздің оқытушылары АӘжТД пәнінің оқытушысы Садуакасова Жазира Байдолдаевна, дене шынықтыру пәнінің оқытушысы Джакупов Ринат Дусенбекович ат салыса қатысып жүлделі II-орынды иеленіп келді. Сондай-ақ мекемелер арасында ең үздік мерген атағын Джакупов Ринат Дусенбекович жеңіп алды. Колледж қоржыныңа әкелген орын үшін оқытушыларымызға алғыс білдіреміз! Алдағы уақытта да марапаттар көп болады деген сенімдеміз!