Қыран елім-Қазағым атты сайыс

2022 жылдың 20 қазан күні колледжімізде 25-қазан Республика күніне арналған іс-шара жоспарына сәйкес кітапханашы Л.К.Рамазанованың ұйымдастыруымен студенттер арасында жас ұрпақтың бойына патриоттық құндылықтарды қалыптастыру, студенттердің көркем сөйлеу шеберліктерін арттыруға ықпал ету және отан сүйгіштікке тәрбиелеу мақсатында “Қыран елім-Қазақстаным” атты мәнерлеп оқу көркем сөз оқу сайысы өтті. Сайысқа 1АС тобынан Алимжанова Айгерім, Голубова Алена, Рыспекова Жанерке, Ахмет Мақпал, 2АШМ тобынан Санатпек Нұрасыл, Шаукен Халназар және де 1Т/Ө тобының студенті Броварь Марк өз бақтарың сынады. Әр қатысушы өзінің туған жерге, елге дайындап келген өлең шумақтарың оқып сайысқа түсті. Сайыс қорытындысы бойынша 1 орынды 1АС тобының студенті Рыспекова Жанерке және 2 орынды 1Т/Ө тобының студенті Броварь Марк иеленді.