Студенттермен кездесу

2024-ші жылдың наурыз айының 6-сы күні Шар ст. ЖПб бастығы полиция майоры М.С.Таттыбаев және Шар ст." Әскерилендірілген теміржол күзеті" ЖШС бастығы Атанов К.М Абай облысы Жарма ауданы Шар қаласында орналасқан «Жарма технология колледжі» КММ-нің 1 курс студенттерімен «Теміржол қауіпсіздігі » тақырыбында кездесу өткізді. Кездесу барысында теміржолдағы қауіпсіз жүріп-тұру ережелерін сақтау, теміржолдардан тек арнайы белгіленген орындардан кесіп өту үшін арнайы жабдықталған жаяу орналасқан жерлерде жақын жүрмеулерін және вагон астынан өтпеулері туралы толыққанды айтып жеткізіліп, кәмелет жасқа толмағандардың заңды өкілдерінсіз түнгі уақытта ойын-сауық мекемелерінде немесе тұрғынжайдан тыс жерде болмауы туралы айтылды. Осыған байланысты ҚР ӘҚБт К-нің 442,559 баптарына сәйкес ата-аналары әкімшілік жауапкершілікке тартылатыны жайлы айтылды.

Возможно, это изображение 25 человек, люди учатся и текст