1989 ж. 15 ақпан — Кеңес әскерлерінің шектеулі контингентін Ауғанстаннан шығару күні. Осы күнге орай жарма технологиялық колледжінің 1 курс студенттеріне, «Жас сарбаз» әскери-патриоттық клубының мүшелеріне «Ауғанның асуында от кешкендер» тақырыбында тәрбие сағаты өткізілді. Ауғанстаннан әскерлер шығарылғаннан бері 32 жыл өтті, бірақ уақыт өтсе де олардың ерліктері сарқылмайды. Сол жылдардағы соғыс ардагерлерінің ерлігі қазіргі ұрпаққа үлгі.
****
15 феараля 1989 года — День вывода ограниченного контингента советских войск с территории Афганистана. В связи с этой датой для студентов 1 курса жарминского технологического колледжа, членов военно-патриотического клуба«Жас сарбаз» был проведен воспитательный час на тему «Ауғанның асуында от кешкендер».                Прошло уже 32 года со дня вывода войск из Афганистана, но даже если пройдёт время, их героизм не иссякнет. Героизм ветеранов войны тех лет является примером для нынешнего поколения.