Конкурс тракторист-машинист "Жер жырту"

«Жарма технология колледжі» КММ-де «Фермер шаруашылығы» мамандығы «Ауыл шаруашылығының таркторист-машинисі» біліктілігі бойынша студентердің біліктілігін тәжірибеден өткізу мақсатында «Үздік жер жыртушы» байқауы өткізілді. Байқау колледждің оқу-шаруашылығы жерінде ұйымдастырылды. Байқауға 2-3 курс студенттері қатысып, игерген білімдерін іс жүзінде көрсетті. Байқау қорытындысы бойынша 3 курс студенті – Карабаев Арман бас жүлдені иеленді. 2 курс студенттері Жақыпқан Эмир мен Советханов Айдос бірдей ұпай жинап 2 орынды иеленсе, 3 орынды Овсяников Витали қанжығасына байлады. Жүлдегерлер мақтау қағаздарымен және бағала сыйлықтармен марапатталды. Бас жүлде алған Қарабаев Арман Облыстық байқауға жолдама алды.
CSC_0034